Przedszkole Nr 3  ul. Słoneczna 6   05 - 840 Brwinów
tel.(022) 729 63 81   e-mail: sloneczneprzedszkole@idsl.pl
AKTUALNOŚCI O NAS PLAN 
DNIA
KALENDARIUM DLA RODZICÓW KURSY
DODATKOWE
FOTO
MIGAWKI
PRACE DZIECI
"XI edycja Konkursu Wokalnego - 
Jadą kolędnicy"
         Zima, Święta Bożego Narodzenia  to wspaniały i wyjątkowy czas także dla przedszkolaków. Doświadczają one czegoś nowego, wzbogacają się o nowe wartości. Zaczynają "wrastać" w tradycje. 
      9 i 11 stycznia 2018 roku w Przedszkolu Nr 1 w Milanówku  przy dźwiękach przepięknych kolęd i pastorałek odbyła się  XI edycja Konkursu Wokalnego „Jadą kolędnicy”. Podobnie jak w latach minionych wzięły w nim udział dzieci z Przedszkola nr 3 w Brwinowie. Reprezentowały nas dzielnie dziewczynki z grupy "Tygrysków ": Zosia, Karolina, Maja i Natalia. Po przesłuchaniu uczestników,  jury wyłoniło zwycięzców. I miejsce w kategorii 5,6-latki zdobyły Maja  i Natalia  z pastorałką "Aniołek najładniejszy", a III miejsce w kategorii solistów zdobyła Maja śpiewając pastorałkę "Gdzie mieszkasz Jezu". 
      Dziewczynki te wystąpiły w  Koncercie Laureatów. Widownia z zachwytem oglądała małych artystów występujących w roli śnieżynek, pastuszków czy aniołków. Dzieci otrzymały dyplomy, nagrody i ogromne brawa. 
      Propagowanie aktywnego i przyjemnego spędzania czasu wolnego dziecka z rodziną, rozwijanie wrażliwości muzycznej, dostarczanie ciekawych doświadczeń i przeżyć, promocja przedszkola, integracja dzieci, rozwój kreatywności i radość z końcowego efektu to cele, jakie przyświecały tej uroczystości. Zostały one osiągnięte.

Marta Idzikowska 

 Słoneczne Przedszkole dba o uśmiech Twojego dziecka!