Przedszkole Nr 3  ul. S這neczna 6   05 - 840 Brwin闚
AKTUALNO列I O NAS PLAN
KALENDARIUM DLA RODZIC紟 ZAJ犴IA
"安i皻o Pluszowego Misia"
     Kto jest dzieci przyjacielem?
     Ma造 mi.
     Kto tajemnic zna tak wiele?
     Ma造 mis.
     Mi cho ma造, cho nie鄉ia造,
     wielkie serce w sobie ma.
     Pocieszyciel doskona造.
     Ka盥y misia swego ma.

W dniu 24.11.2017r. przedszkolaki z grup: Krasnoludk闚, Kubusi闚,Tygrysk闚 i Smerf闚 uczestniczy造 w obchodach 安iatowego Dnia Pluszowego Misia.
 Mimo coraz nowocze郾iejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Bohaterem tego tygodnia by KA浴Y mi !!!
Tego dnia ka盥e dziecko przysz這 do przedszkola ze swoim ma造m lub du篡m przyjacielem   Misiem.  Przyby造 misie ma貫, 鈔ednie i bardzo du瞠, bia貫, br您owe, zielone itd. A ka盥y by pi瘯ny i wyj徠kowy.Przyby造 ze swoimi ma造mi w豉軼icielami, aby bawi si, 鈍i皻owa i uczy. Mi jest bardzo wa積y dla ka盥ego dziecka. Mo積a go przytuli, a nawet zwierzy mu si z sekret闚.
Panie przygotowa造 specjalne zadania w ka盥ej grupie, oczywi軼ie wszystko w "misiowym" temacie.  W tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy, konkursy, pozna造 histori 鈍i皻a, bawi造 si przy piosenkach, degustowa造 mi鏚 przysmak misi闚 oraz wykona造 prace plastyczno - techniczne. Dzieci z grupy "Smerfy" dzie wcze郾iej upiek造 misiowe ciasto.
Ten dzie w przedszkolu pe貫n by u鄉iechu oraz wsp鏊nej zabawy, jednak najwi璚ej rado軼i sprawi dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i mo磧iwo嗆 zabawy z pluszakiem.
W przysz造m roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukocha雟ze misie, misiaczki -Kubusie, Puchatki, Uszatki i wsp鏊ne si b璠ziemy uczy i bawi bo "czy to jutro, czy to dzi, wszystkim jest potrzebny Mi!"

Henryka Garstka

S這neczne Przedszkole dba o u鄉iech Twojego dziecka!