Przedszkole Nr 3  ul. S這neczna 6   05 - 840 Brwin闚
"Pierwsze dni
w S這necznym Przedszkolu"
09.2017
     We wrze郾iu dzieci rado郾ie powr鏂i造 po wakacjach do S這necznego Przedszkola.  Nowi przedszkolacy zaaklimatyzowali si w swoich grupach, integruj帷 si ze spo貫czno軼i przedszkoln. Rozpocz窸y si wsp鏊ne zabawy m.in. z kolorow chust, powsta造 pierwsze prace plastyczne.
Pierwsze dni w przedszkolu to czas, kiedy przypominane s zasady zwi您ane z bezpiecze雟twem naszych dzieci. Nauczycielki w poszczeg鏊nych grupach przygotowa造 szereg zaj耩 utrwalaj帷ych zasady bezpiecze雟twa w salach zaj耩, 豉zience, na placu zabaw oraz podczas wycieczek. Dzieci dowiedzia造 si jak bezpiecznie uczestniczy w ruchu drogowym, dzieci uczestniczy造 w wycieczce na skrzy穎wanie z sygnalizacja 鈍ietln. Odby si pierwszy koncert, podczas kt鏎ego dzieci pozna造 nowy instrument - ksylofon.
W pi徠ek, 15 wrze郾ia br., grupa "tygrysk闚" odwiedzi豉 Zesp馧 Szk馧 Og鏊nokszta販帷ych w Brwinowie. Celem wizyty by這 bli窺ze poznanie szko造, do kt鏎ej dzieci b璠 ucz瘰zcza po uko鎍zeniu przedszkola. Nasi podopieczni zostali bardzo mi這 przyj璚i, umo磧iwiono dzieciom zwiedzanie sal lekcyjnych, sali gimnastycznej oraz sto堯wki. Wszystkie przedszkolaki by造 pod ogromnym wra瞠niem budynku szko造 i panuj帷ej tam atmosfery.
Dzieci pe軟e wra瞠 wr鏂i造 do przedszkola, by podzieli si swoimi spostrze瞠niami z innymi przedszkolakami oraz swoimi rodzicami.

Rozpocz瘭i鄉y nowy rok szkolny 2017/2018, kt鏎y mamy nadziej minie nam rado郾ie i bezpiecznie!

Ma貪orzata Olejniczak

S這neczne Przedszkole dba o u鄉iech Twojego dziecka!